top of page

Postavme se společně zlu na odpor!
Jestli si vzpomínáte, varoval jsem před opakováním plandemie a plánovanému vypuštění "hybridu" a "tribridu" dle plánu operace Lockstep, vzniklé na půdě Římského klubu za účasti Václava Havla, Klause Schwaba či prince Charlese, dané do podoby scénáře jménem Scenario for Future Technology and Development Rockefellerovy nadace, realizované bratrstvem nadlidí v čele s Billem Gatesem s podporou platformy Světového ekonomického fóra Klause Schwaba a dalších předních světonacistů.


Nyní se v Davosu zcela otevřeně pod hesly jako "Nemoc X" nebo 'Černá labuť" plánuje realizace 2. fáze tohoto scénáře. Covid plandemie byla 1. fází, kdy mělo dojít k testu a nastavení celého systému, defacto mělo jít o cvičení. Je to moje osobní spekulace, ale troufám si předpovědět, že globální elity budou chtít uspíšit převzetí moci nad světem dříve než se do úřadu dostane úhlavní nepřítel celé jejich fašistické operace - Donald Trump. Rok 2024 bude masakr, jsem o tom přesvědčen. Budu moc rád, jestli se teď mýlím a nic se nestane. Pardon za ten termín, ale už ty šmejdy aktivně pozoruji přes 20 let a v kostech cítím, že letos budou chtít pořádně zamávat celou zeměkoulí.


Vědci varují před SARSEM, Ebolou i "neznámým virem", který jistě na nás brzy zaútočí s nebývalou silou. No vzhledem k tomu, že v Coloradu se momentálně obohacuje Ebola o schopnosti SARS2, a vzhledem k tomu, že hybridy těchto zbraňových nemocí vpichují do těl nic netušících testovaných Američanů, obávám se, že další outbreak "NEMOCI X", před kterým Schwab varuje, může být klidně velice brzy na cestě. Cožpak nepamatujete, jak se v laboratořích Rockefellerovy nadace ve Wuhanském virologickém institutu naposledy obohacoval SARS1 na SARS2? Pamatujete? Nedávno to zabilo pár desítek milionů lidí a tato plandemie způsobila smrt sta milionů lidí díky následnému hladomoru, který způsobily lockdowny. Tak jako jsem vás v roce 2019 varoval před plánovanou plandemií, před depopulačními vakcínami proti nemoci covid-19, tak nyní vás varuji před tím, co by na nás mohl opět Davos vymyslet a na to jak naše vlastizrádné a genocidní partičky ve Strakově akademii budou na tuto možnou novou plandemii reagovat. Do všeho se jistě rádo vloží WHO, které má prakticky bianco šek na zotročení 90% států světa díky nejnovější dohodě vlád s touto genocidní fašistickou organizací, kterou vedou lidé zodpovědní za opakované vyhlazování lidí v Africe a později díky covidu celém světě.


Na půdě WEF v Davosu se také hovoří hojně o "Black Swan" incidentu, kataklizmatické události neznámého původu či o hrozbě hackerského útoku a navazujícího black outu. Podobné řeči slyšíme dokonce ze strany hlavních představitelů NATO s cílem označit za strůjce takového útoku hackery krvelačného Ruska, což je samozřejmě ten nejjednodušší způsob jak zrealizovat operaci pod falešnou vlajkou, ze kterého můžete obvinit kohokoliv asi tak jako Saddáma Husseina z držení ZHN. NATO navíc vydává poplašné a nesmyslné zprávy o nebezpečném Rusku, které se na nás chystá každý den zaútočit. Švédská vláda blbne občanům hlavy a natvrdo je připravuje na jaderný konflikt s Ruskem a přípravu na scénář "Rudý úsvit". Donald Tusk, který ve volbách zvítězil s menšinovou většinou asi jako Fialenko u nás doma, bije na válečné bubny a hudruje jako krocan pro mobilizaci a útok na zlé putinovské RuSSko, zatímco miliony občanů skandují před vládním palácem hesla: "MY CHCEME MÍR". Německý kancléř žádá Bundestag o vyhlášení výjimečného válečného stavu, no to už tu také více jak 70 let nebylo.


Je na čase tady u nás doma začít nejen přestat podporovat válečnické nálady, ale tvrdě se ohradit proti všem, kdo by rádi tuto útočnou válku a strašení Ruskem podporovali. S Ruskem se neválčí, s Ruskem se vyjednává a místo toho abychom přijali fakt, že Rusko konečně vyřešilo konflikt na Ukrajině a srovnalo nacistické choutky tamního režimu, se politické elity Západu snaží o rozdmýchání tohoto konfliktu s cílem zatáhnout do války země střední Evropy a tak vyvolat konflikt mezi Transatlantickou aliancí a největším držitelem zbraní, zejména zbraní hromadného ničení na světě, posíleného o partnery s BRICS, proti jejichž síle se nemůže stavět ani Biden se svými roztřesenými koleny. Ano, politici se již naprosto zbláznili, zejména evropští progresivisté, a zatahují nás spolu s médii doslova na okraj propasti konce světa. Karibská krize byla proti tomu co se dnes děje jen chvilkovým pominutím smyslů, proti šílenství, které teď na Západ od Moskvy panuje.


Je na čase se obrnit trpělivostí, nenechat se zastrašit, začít bojovat proti vládě v případě, která na nás dozajista bude opět zkoušet svoje totalitní, válkychtivé a genocidní choutky. Je na čas oslovovat přátele, známé a kolegy s žádostí aby se probudili, přestali podporovat zlo, které se v naší zemi uchytilo a v nastávajících volbách do EP, PSČR, Senátu a krajů začali podporovat vlasteneckou frontu stran a hnutí, které se nyní spojují proti nepřátelům našeho státu a míru. Již není čas ztrácet čas lamentováním, komentáři a prázdnými příspěvky na sociálních sítí, musíme přejít ke kolektivní akci! Podpořte demonstraci 31. ledna, kterou chystá Národní demokracie, podpořte vznik široké vlastenecké koalice a přidejte se k tiché revoluci, která letos nabere velké obrátky. Pomozte vlasteneckým stranám a hnutím, podpořte je finančně či skutkem a pojďme se společně postavit globální mafii a jejich politickým poskokům jednou pro vždy. Již nemůžeme sedět za pecí a nečinně přihlížet, nyní jde o vše. O živobytí, o svobodu, o budoucnost příštích generací, o holé životy. Teď nebo nikdy!


NÁROD SOBĚ!
106 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page